Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”
 


Kalendarz na jubileusz

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”, a co za tym idzie – również Magazyn Przyrodniczy SALAMANDRA, obchodzi w tym roku okrągły jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Choć obchody tego wydarzenia przewidziane są dopiero na październik, bo wtedy przypada dokładna rocznica, już teraz można powiesić na ścianie wydany przy tej okazji kalendarz ze zdjęciami chronionych gatunków zwierząt, które do tej pory stanowiły obiekt naszych działań.

Kalendarium rozpoczyna się od pierwszego dnia wiosny 2013 roku i obejmuje okres do końca zimy 2014. Prócz tradycyjnych świąt zostały w nim uwzględnione daty ważne dla przyrody i przyrodników. Zdjęcia do kalendarza udostępnili najlepsi polscy fotografowie przyrody. Kalendarz będzie rozdawany przy okazji działań edukacyjnych i promocyjnych Towarzystwa. Do wyczerpania nakładu będą go także otrzymywały wszystkie osoby, które w roku jubileuszowym wesprą działania Towarzystwa.

Zachęcamy do pamiętania o naszym Towarzystwie przy rozliczaniu podatku dochodowego. Przeznaczmy 1% dla przyrody!

Adriana Bogdanowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybór numeru